Здоров'я Всем

Профілактика імпотенції: це потрібно знати і чоловікам, і жінкам. ФОТО

Фото - Профілактика імпотенції: це потрібно знати і чоловікам, і жінкам. ФОТОБудь-яку хворобу легше запобігти, ніж лікувати. Якщо ви хочете зберегти чоловіче здоров'я, то повинні стежити за собою і насамперед за своїм раціоном харчування. Професор урології Е. Дуглас Уайтхед склав список рекомендацій для чоловіків і їхніх дружин, дотримуючись яких, можна запобігти чоловічу імпотенцію.
Список стосується харчування чоловіки. Вченими давно доведено, що багаті жиром продукти призводять чоловіків до імпотенції. Тому необхідно дотримуватися таким рекомендацій.
Якщо ви любите на сніданок омлет або яєчню, то краще відмовитися від жовтка. Якщо зробити це повністю вам важко, то можна готувати омлет з 3х білків і 1-го жовтка.
Для любителів тостів необхідно придбати тостер, щоб не смажити хліб на сковороді з маслом.

Фото - Профілактика імпотенції: це потрібно знати і чоловікам, і жінкам. ФОТО


Додавайте в каві згущені вершки замість звичайних, так як в них менше жиру.
З м'яса для чоловіків краще підходить окіст або філе. Особливо корисним буде м'ясо в маринаді (томатному, цибульному, винному). І перед тим як готувати м'ясо, необхідно зрізати з нього зайвий жир. Віддавати перевагу варто білого м'яса, тому що в ньому на 30% менше жиру.
Морепродукти дуже корисні для чоловічого здоров'я, особливо риба і молюски, але якщо їх подавати з маслом, то весь позитивний ефект втрачається.

Фото - Профілактика імпотенції: це потрібно знати і чоловікам, і жінкам. ФОТО


При смаженні м'ясо і овочі необхідно класти виключно на добре розігріту сковороду, оскільки холодне масло швидше всмоктується в волокна продуктів.
Чоловікам-ласунам морозиво і жирні тістечка необхідно замінити на більш корисні йогурти та фрукти.

Фото - Профілактика імпотенції: це потрібно знати і чоловікам, і жінкам. ФОТО

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів