Кулінарія Всем

Як зробити пінку в каву вдома. ФОТО

Фото - Як зробити пінку в каву вдома. ФОТОТі, хто любити каву з пінкою, задаються харчування, як зробити пінку в каві, якщо ніякої кавомашіні у вас немає. Щоб зваріті каву по-Справжня смачний і з ароматною піною, потрібно знаті деякі тонкощі цього процеса.
Якість і Кількість пінкі поклади від посуд, В якому ві збіраєтеся зваріті каву. Чім більше різниця в розмірах Підстави джезві і горлечка, ТІМ краще буде пінка.
Сам кави ві обіраєте на власний смак, але ВІН винен буті якісним. Кавові зерна беріть з розрахунку 1 ч.л. (З верхом) на 80 - 100 мл води. Зерна потрібно молоти відразу перед варінням, при авторитет помело винен буті дуже невеликий, майже як мука.


Фото - Як зробити пінку в каву вдома. ФОТО


Щоб зваріті каву беріть холодну воду. Залив змолоті зерна водою в джезві, ретельно перемішайте ЦІ Інгредієнти дерев'яною палички або ложкою. Найчастіше Вже після цього на поверхні з'являється заготовка - світла тонка Вівчарик.

Фото - Як зробити пінку в каву вдома. ФОТО


Як зробити пінку в каві без маленького вогню? Це не вдасть, тому варити каву потрібно на Слабкий вогні. Через Деяк годину пінка почни темніті, потім вона покріє всю поверхню кави і таборі підніматіся. У тієї момент, коли вона дійде до краю джезви, зніміть кава з плити і дайте Трохи Постоята. А коли пінка піде вниз, знову поставте джезву на плиту, до того моменту, коли пінка знову підніметься. Так потрібно зваріті каву ще раз. Після цього спочатку вікладіть пінку в чашку чайну ложку і Тільки потім наливайте кави.

Фото - Як зробити пінку в каву вдома. ФОТО


Це все, відповідь на питання як зробити пінку в каві ві Вже добро там.

Фото - Як зробити пінку в каву вдома. ФОТО

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів