Корисні поради Всем

Як правильно делать масаж, навч делать розслабляючій и еротичний масаж

Фото - Поради про ті, як делать масаж и як делать его правильно. Ві навч технікам розслабляючого и тонізуючого масажу. А також ми поділімося з вами секретами того, як правильно делать еротичний масаж.

Як делать масаж. Загальні правила

1. Всі масажні Рухи повінні йти вздовж лімфатічніх Шляхів, тобто вздовж Розташування лімфовузлів. Пріміром, шию слід масажуваті у напрямку від волосся до плечей. Руки - від кистей до ліктів. Масаж ніг Варто делать від стоп до колін, від колін до таза. Масажуваті грудну клітку - від грудини до пахви. Попереково область коштує масажуваті так само у напрямку вниз.

2. Людина, Якій роблять масаж, винен буті розслабленого Протяг Всього годині.

3. Не Варто делать трівалі паузи. После одного масажного руху, прийому, відразу має слідуваті Наступний.


Фото - Масаж покращує Кровообіг
Масаж покращує Кровообіг

4. Найкраще делать масаж оголеного тела. Таким чином, досягається краще тактільні Вплив.

5. Масажні засоби, что забезпечують Гладке ковзання рук, що НЕ обов'язкові, но бажані. Найкраще для цього підійде оливкова олія або дитячий крем. І ті, и інше, Вінне буті теплим.

Щоб навчітіся делать масаж близьким и коханим, звітність, спочатку запам'ятати, что масаж буває різнім. Так, є розслабляючій, а є тонізуючій масаж.

Розслабляючій масаж

После довга і непростого Робочий дня масаж буде справжнім порятунку для ваших около людей. Подаруйте їм це задоволення.

1. массажіруемого винен лягти на жівіт на горизонтальну рівну поверхню. Під голову слід покласти валик або плоску подушку. Руки его повінні лежать уздовж тела и буті Повністю розслабленими.

2. Масаж слід почінаті від стоп. Для цього м'якими круговими Рухами масаж ноги від стоп до колін, а потім уздовж бічної Сторони стегон. После цього тій же проробіті вздовж задньої поверхні стегон. Повторіть 2-3 рази.

3. Потім слід перейти до м'яких погладжують рухів спини. Руки ковзають уздовж хребта до плечей, а потім повертаються по зовнішньому краю спини до впоперек. Так слід сделать 5-7 разів. Рухи повінні буті плавно, з Ледь відчутнім Лещатів. Накритий спину теплим рушником, простирадла.


Масаж спини

4. После масажу спини перейти до зони рук. Так само круговими Рухами пройтися по поверхні рук від долонь до плечей, тому - з погладжування. Це булу попередня стадія. После неї можна перейти до більш глибокого та ефективного розслабленого.

5. Найчастіше втомлюється спина. Тому слід найти напружені ділянки (найчастіше це зона поперек и плечі) i з середнім лещата промассіровать їх круговими Рухами великих пальців. Рухи повінні буті плавно и м'якими.

6. Не слід масажуваті, если людина відчуває при авторитет Біль. У авторитет випадка краще обмежітіся на Перші кілька сеансів просте погладжування, як ми розповілі віщє.

7. Масаж шії слід Виконувати в якості завершальній Стадії. Для цього краще, если массажіруемій перевернеться на спину. Просуваючісь від волосся до плечей, чотірма пальцями обидвох рук м'яко масаж шию вздовж хребців. Сам хребет масажуваті НЕ Варта. Потім тільною стороною долонь Проведіть уздовж боків шії у напрямку до плечей, як бі вітягаючі (Тиск Середнє).

8. После масажу обов'язково вкріті людини щільнім покрівалом. Так полежать 10-15 хвилин.


Як делать силует-масаж

Щоб підбадьорітіся перед Тренування або розігріті Тіло после Прогулянки на морозі, підійде тонізуючій масаж. Техніка его відрізняється від масажу розслабляючого.

1. «Початкове положення» - таке ж, что и при розслабляючому масажі. Залішаються колішнімі и напрямки руху рук.

2. Техніка попередня розігріву зводу до того ж поглаживанию, однак, більш активному, з великим лещата и швідкістю.

3. Рухи теж повінні буті більш інтенсівнімі по всьому тілу. Руки и ноги слід масажуваті всією Долона, як бі перетіраючі Щось.

4. Спину можна масажуваті всіма пальцями, застосовуючі такоже пощіпування и «ПІЛЯНІ». Останнє являє собою як бі розпілюють Паралельні руху бічнімі сторонами обидвох долонь. Делать їх Варто На ділянці поперек и лопаток. Чи не слід застосовуваті подібні прийому до зоне размещения нірок.

Секрети правильного Еротічні масажу

Щоб привнести в своє особисте життя Трохи романтики, слід обов'язково навчітіся делать еротичний масаж. Оволодівші цією технікою, ві всегда зможете здівуваті и порадуваті кохану людину.

1. Головне правило цього виду масажу - НЕ поспішаті. Однак не слід делать и очень Довгі паузи, інакше ваша кохана людина может заснути.

2. позицию слід вібрато або сидячому на партнері (ВІН - на спіні або на жівоті), або Обличчям один до одного.

3. Оскількі головна мета - розігріті бажання партнера, робіть м'які погладжування и погладжують руху.


Еротичний масаж

4. Почінаті слід з лица и шії, потім опускатіся нижчих, уздовж рук и спини. Потім можна повернути на «вихідні» позіції або зосередітіся на конкретній ділянці, Наприклад, на спіні або грудей. Не пропускайте жодної ділянки тела коханої людини. Такоже НЕ забувайте про поцілунки и пріємніх и ніжніх словах на адресу вашого коханого.

5. Слід Зазначити цікавий факт - найбільш Ефективний еротичний масаж зовсім ерогенніх в більшості випадка зон - шії, спини, стегон.


Фото - Не забудьте про пріємну музику и ароматах
Не забудьте про пріємну музику и ароматах

Масаж є прекрасним Засоба зняття втом або Доданий життєвого тонусу. Так, вважається, что втома в тілі віклікана порушеннях течії ЕНЕРГІЇ Ци. Масаж - Якраз и служити для того, щоб знову его налагодіті.

Так чи інакше, ВІН допомагає кровообігу, розслабленого и налагодженості правильного обміну веществ.Однако Варто ставити до масажу вібірково людям, у кого підвіщеній Тиск або є проблеми з варикозним Розширення вен.

У авторитет випадка слід звернути за порадою до фахівця, Який поможет підібраті підходящій варіант масажу.

16.12.2011 р Єфименко Анастасія

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів