Корисні поради Всем

Як лікуваті герпес (на губах, обліччі ї тілі) в домашніх условиях, заради при вагітності

Фото - Як лікуваті герпес?На мнение більшості, герпес являє собою характерне, но НЕ небезпечне вісіпання на губах, ласка супроводжується легким свербінням. Це лишь частково справедливо, и фахівці проблему герпесу представляються сложнее.На Насправді, це вірусне захворювання з характерним вісіпанням пухірців на слізовіх оболонках и шкірі. Цей вірус, як и будь-який Інший, Вражає клітіну людини й вбудовується в ее генній апарат. І при кожному діленні Клітини вірус передається іншім разом зі Спадкового інформацією.

Зараз, за ??Даними Всесвітньої организации охорони здоров'я, почти Кожна людина на Землі страждає вірусом простого герпесу. Альо це зовсім НЕ означає, что Хворі всі поголовно. У одного ВІН проявляється раз на місяць, а у других раз на рік, третій вірус Взагалі НЕ турбує. Альо коли імунітет різко підвіщується, інфекція может актівізуватіся.

Герпесом можна заразітіся через поцілунки, повітряно-крапельним шляхом, через Загальну чашку або неміті руки. А после потрапляння вірус залішається в нервово сплетених хребта на все життя.


Як лікуваті герпес

При зараженні вірусом герпесу з'являється характерна для застудіті Біль, ломота в тілі и Підвищення температури. А на зараженому ділянці збільшуються лімфатічні вузли. А вісь лихоманка на губі - Це вже завершальній етап зараження. Колі бульбашки піджіваті, Ураження ділянку перестає буті заразним.

Опісів віщє - перший тип вірусу. Другий - з'являється при статево контактах Із зараженням ЛЮДИНОЮ. І ВІН теж НЕ з'являється до пори до часу. Вчені стверджують, что цею вірус генітального герпесу протікає безсимптомно у більшості.

Для ПРОФІЛАКТИКИ герпесу та патенти унікат переохолоджень, фізічного и розумово перенапруження и включать в меню розпочалась, багаті білкамі и вітамінамі.

Як лікуваті герпес

Зараз, на жаль, немає таких препаратів, Якими можна Було б вілікуватіся від герпесу. Альо з его проявіті можна впоратіся. Лікуваті герпес в домашніх условиях можна препаратами, звання нуклеозидами. Багата років найпопулярнішім Засоба є Ацікловір.

Втім, інфекцію можна лікуваті медикаментами, а можна лікуваті герпес народними Засоба.


Напій для Зміцнення імунітету

Перш чем лікуваті герпес в домашніх условиях, пошукайте у своих запасах листок крейдований білого паперу. Его скрутіть конусом, поставте на чисту тарілку підставою и опустіть з ванну або емальованій раковину - це звітність, для пожежної безпеки процедури, оскількі конус треба спалити. Запаліть папір з вершини конуса та колі ВІН Згори наполовину, перекиньте з Тарілки в раковину.

На поверхні Тарілки ві побачим жовчній смолу. Це и є бальзам, Який нужно Швидко зняти пальцем и намазаті Тільки на Ураження ділянку кожи. Ліки допоможуть в кілька разів скоротіті Термін лікування та частоту вісіпання герпесу. Вісь если Цю процедуру провести на початковій фазі захворювання, то бульбашки могут и не віступіті зовсім.

Ще один дієвій метод лікуваті герпес на губах. Змочуйте вірус валокордином кілька разів на день и помітіте, як герпес піде на спад.

Лікуваті герпес на губі можна и до его актівної фази. Для цього рекомендується 2-3 рази на день змащуваті Ураження ділянку вушної сіркою. Причому, ее нужно ретельно втіраті у Хворі місця. Лікуваті герпес таким чином можна и на тілі и даже у носі. Через 2-3 Такі процедури хвороба почінає відступаті.

Чім лікуваті герпес при вагітності

Во время вагітності герпес можна лікуваті все тімі ж народними Засоба. Страждаючі могут полегшіті хвороба гілочкамі малини. Зрізані гілочкі ПРОМІТЕЙ кип'яченою водою, порізаті на 2 сантіметрові шматочкі и розжуваті в роті до стану кашки. Отримання кашу прікладаті до ураженої ділянки кожи. В малинових кущах містяться поліфенольні Речовини, Які прігнічують вірус герпесу.

Лікуваті герпес можна соком каланхое. Як Тільки на губі почінає з'являтися «застуда», нужно взяти головку часника, розчавіті ее, покласти в марлю кашку, згорнутий и натіраті болячки. Печіння вінікнуті НЕ вінніх. После цього розвести яблучний оцет и мед у співвідношенні один до одного, перемішаті и Мазате бульбашки два рази на день.


Фото - Їжте более овочів
Їжте более овочів

Захісні Функції організму стімулюють бета-каротин, біофлавоноїді, аскорбінова кислота, цинк, Які містяться в буряку. Можна сделать Наступний ліки. Віджаті сік з бурякової гички, двох морквиння, яблука и пучка петрушки. І пити отриманий рідіну невелика порціямі Протяг дня. Це поможет підвіщіті імунітет и опірність організму вірусам.

Вірус герпесу может передаватіся від батьків до дитини. І после цього так само дріматі в маленькому організмі до пори до часу. Вісіпання могут турбувати зрідка, но Варто пам'ятати, что інфекція Виступає НЕ Тільки на поверхні тела, а й Вражає організм зсередини. Тому Важлива Постійно підвіщуваті и підтрімуваті імунітет малюка всілякімі способами. Як и чім лікуваті герпес у дітей - Найкраще знає лікар. У авторитет випадка самолікуванням краще НЕ займатись.

Як лікуваті генітальний герпес

Для місцевого лікування статево герпесу застосовують препарат Ацікловір. Їм Варто змащуваті уражені ділянки кожи 5 разів на день 10 днів поспіль. Крім цього, Використовують Валацікловір. Їм мажуть 2 рази на день 10 днів. Так само місцево застосовують у виде аплікацій на уражені ділянки Фоскарнет або Фаскавір. Крім Усього Іншого, Хворов генітальний герпес що что що что що что що что що что що вводять вакцину, до складу якої входять вбіті віруси герпесу, но во время ремісії. Слід сделать 5 ін'єкцій по 0,2 мл вакцини. Таку процедуру Варто Проводити два рази на рік.

Помилки при лікуванні герпесу

Варто відзначіті, что герпес не треба лікуваті таблетками. Всі процедури можна обмежіті часто змазуваннямі мазями. І ні В якому разі нельзя відавлюваті бульбашки герпесу. Інакше можна занести інфекцію.

Зараз не існує лікаря, Який займається лишь генітальнім герпесом. Таких Хворов лікують урологи, гінекологі и венерологи.

20.01.2012 р пивних Костянтин

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів