Гороскоп Всем

Змія. Східний гороскоп 2013

Фото - Змія. Східний гороскоп 2013Для представників цього знаку 2013 рік буде яскравим емоційно і принесе багато цікавих і пам'ятних подій. Враховуючи, що саме Змія є господинею 2013 року, стан справ у багатьох життєвих сферах буде залежить від її поведінки і конкретних дій. Тому, рік чорної водяній Змії для представників цього знака буде дуже відповідальним. В цей рік у Змій станеться осмислення життєвих цілей і розстановка пріоритетів. Можливі кардинальні зміни, як в особистому, так і в діловій сфері. Багато змії можуть зважитися на дальній переїзд і навіть зміну громадянства.
Кар'єра. Основна мета Змій в 2013 році - самореалізація і особистісний ріст. У першій половині року вони досягнуть успіху у розвитку кар'єри, заробивши авторитет у ділових колах. У рік водяній Змії вони зможуть маніпулювати людьми, заражаючи їх своїми ідеями та планами на майбутнє.
У колективі Змії претендують на роль лідера, застосовуючи свій шарм і особисті якості. У рішенні службових питань будуть діяти швидше за інших, завдяки блискавичній реакції і чіткої продуманої стратегії.
Фінанси. Грошовий потенціал Змій в цьому році дозволить здійснювати вкладення у власну справу і заробляти достатньо коштів для розширення їхнього бізнесу. Але, не дивлячись на це, навколо них завжди будуть знаходитися друзі і родичі, які розраховують на їх фінансову підтримку.
Протягом року Змії будуть роздавати гроші в борг, часто просто спонсоруючи оточуючих. До кінця року вони відчують, що ставилися до грошей занадто марнотратно і залишилися з мінімальним запасом коштів.
Любов. У сімейному колі пануватиме взаєморозуміння і гармонія. Відносини з коханою людиною будуть приносити тільки щастя і позитивні емоції, грунтуючись на щирості і добродушності.
Для одиноких Змій, 2013 готує багато цікавих зустрічей. Рік буде наповнений любовними пригодами, турботою і увагою. У 2013 році Зміям залишиться тільки насолоджуватися подіями, що відбуваються.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів