Гороскоп Всем

Кінь. Східний гороскоп 2013

Фото - Кінь. Східний гороскоп 2013Рік водяній Змії для народжених під знаком Кінь таїть у собі багато сюрпризів і приємних збігів обставин. Товариськість і контактність Коней дозволить завести в 2013 році багато приємних і потрібних знайомств, які значно змінять їхнє життя.
У 2013 році Коні будуть душею будь-якої компанії, і перебувати в центрі постійної уваги. Завдяки цьому, вони отримають багато цікавих пропозицій і можливостей. Однак у колі подій слід не втрачати голову і не давати волю емоціям.
Кар'єра. Цей рік стане для них своєрідним ривком вперед. Гостре бажання змінити життя на краще, змусить Коней трудитися не шкодуючи власних сил і часу. При цьому вони не будуть забувати про освіту та особистісному розвитку в сферах стосуються не тільки роботи.
Покірно виконуючи щоденні трудові норми, Коні будуть плекати в думках ідею про свободу, що з часом дозволить їм почати власну справу. Це буде гідна заміна роботі навіть у великій компанії, яка принесе не тільки матеріальне, а й творчий розвиток.
Фінанси. 2013 не змусить потребувати Кінь в матеріальних благах. Крім достатніх доходів рік водяній Змії буде щедрий на дорогі подарунки і фінансові сюрпризи.
У першій половині 2013 року витрати представників цього знака будуть спрямовані на пристрій сімейного побуту та приватне освіту. Кінець року потребуватиме вкладень у власне здоров'я і відновлення сил.
Любов. Не найвдаліший рік для особистого життя Коней. Пошуки другої половинки не матимуть успіх, а проміжні зустрічі і відносини принесуть тільки смуток і розчарування.
Для сімейних представників цього знака рік пройде досить стабільно. Коням слід докласти максимум терпіння і сил, щоб не зруйнувати сформований союз через порожні помилок і непорозумінь.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів