Гороскоп Всем

Мавпа. Східний гороскоп 2013

2013 рік для Мавпи буде наповнений енергією і життєвою активністю. Представники цього знака будуть з легкістю долати труднощі та перепони, приготовані Змією. Процес рішення проблем буде схожий на захоплюючу гру, і буде викликати у Мавп тільки задоволену посмішку.
Фото - Мавпа. Східний гороскоп 2013Незважаючи на це, 2013 рік буде надто переповнений подіями і метушнею. Чимала кількість конфліктів і труднощів у спілкуванні зупинятимуть Мавп час від часу, але в цілому, рік буде позитивним і вдалим.
Кар'єра. Початок року буде багате на великі і значущі проекти і контракти, які піднімуть Мавп по кар'єрних сходах. Внести свої корективи не зможуть ні заздрісники, ні явні вороги даного знаку. Реалізації деяких планів і цілей буде заважати тільки непостійний і химерний характер Мавп.
Творча натура не дозволяє довго концентрувати увагу на одній справі. Швидко знаходячи нові захоплення, представники цього знаку ризикують розпорошуватися на непотрібні речі і втратити частину кар'єрних перспектив.
Фінанси. У мавп гроші не мають властивість затримуватися надовго. Це в черговий раз підтвердить рік водяній Змії. Бажання жити одним днем, не думаючи про майбутнє, провокує їх витрачати гроші на всі боки. Цього року Мавпи будуть щедрі не тільки до себе, але і по відношенню до друзів і близьким.
Розпоряджатися доведеться в основному накопиченими за минулий рік засобами. До другої половини року матеріальне становище може погіршитися і Мавпам доведеться економити практично на всьому, залишаючи кошти тільки на життєво необхідні речі.
Любов. У сім'ї буде повна гармонія і ідилія. Відсутність побутових проблем дозволить Мавпам залишатися в доброму настрої і з задоволенням витрачати вільний на рідних і близьких. Улюблений людина не буде залишатися байдужим до вашого настрою і можливо підштовхне вас до романтичного подорожі.
Одиноким представникам цього знаку в любовних справах супроводжує удача. Щоб зустріти свою любов, Мавпам досить просто бути уважними і не пропустити свого шансу.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів