Гороскоп Всем

Вівця (Коза). Східний гороскоп 2013

Фото - Вівця (Коза). Східний гороскоп 2013Для Вівці рік водяній Змії приготував багато труднощів і випробувань. Даний знак не є фаворитом Змії і буде змушений долати розставлені їй перепони на протязі всього року.
Таке розташування справ настане у всіх сферах життя Вівці. У справах, особисте життя та також в плані здоров'я доведеться докладати чимало зусиль, щоб хоч якось вивести ситуацію на прийнятний рівень.
Кар'єра. З самого початку року Вівцю чекають всі мислимі і немислимі перевірки. Інспектувати і тестувати Вівцю на професійну придатність будуть при кожній можливості, тому їй варто добре підготуватися до будь-яким можливим сюрпризів.
Результат таких заходів буде відігравати вирішальну роль в кар'єрі Вівці. Пройдені випробування або піднімуть авторитет Вівці в ділових колах і змусять повірити її у власні сили, або підштовхнуть її почати кар'єру з нуля.
Фінанси. Рік водяній Змії в матеріальному плані для Вівці буде переповнений потребами різного плану. Представникам цього знаку доведеться скоротити витрати на розваги та особисті потреби і залишити кошти на вирішення питань першої необхідності.
Не дивлячись на такий стан справ, Вівці зможуть впоратися з труднощами у фінансовому плані самостійно, не вдаючись до кредитів або іншої сторонньої допомоги.
Любов. 2013 рік для представників цього знака буде повний шанувальників і залицянь нових знайомих. Це негативно позначиться на атмосфері в колі сім'ї і зажадає досить багато зусиль для збереження вже сформованого союзу.
Для тих, хто ще не зустрів супутника життя, цей рік обіцяє безліч зустрічей і можливостей. Інтересу протилежної статі не буде кінця. Головне Вівцям не втрачати від емоцій голову і бути уважними, щоб не опинитися обдуреними новими шанувальниками.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів