Дім і сім'я Всем

Готелі в "авіаційному" стилі

Фото - Готелі вГотельна мережа "Catalonia" і авіакомпанія Іспанії "Vueling" створили альянс, який допоміг створити мережу новітніх готелів марки "Vueling BCN by HC". Перший готель нового класу буде відкритий вже в 2013 році, в лютому місяці, в Барселоні, розташований на вулиці Гран Віа. Будівництво готелю обійшлося компанії приблизно в 13 мільйонів євро. Марія Карденаль, представник авіакомпанії, на прес-конференції розповіла про те, що "Vueling" займається відкриттям нової ліній бізнесу, яка буде заснована на участі марки в різних нових підприємницьких програмах, які повинні привнести інноваційні технології в сферу сервісу майбутніх клієнтів.
Гільєрмо Вальет, операційний директор компанії "Catalonia" пояснює, що сьогодні мова йде про досить амбіційній угоді, яке закликає розвинути марку компанії "Vueling". Вже зараз підготовлені деякі плани, дотримуючись яких, готелі будуть адаптовані до нового проекту, якими компанія "Catalonia" має у Валенсії, Севільї та Мадриді.
Відкриття першого готелю нової мережі марки "Vueling BCN by HC" очікується перед міжнародною виставкою "Mobile World Congress", і пройде в лютому місяці 2013 року в Барселоні. Розташований буде готель в будинку №550 на вулиці Гран Віа. Кожен з 64 номерів буде оформлений в стилі одного з існуючих нині рейсів даної авіакомпанії.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів