Дім і сім'я Всем

Мексиканський ресторан пропонує вечерю наосліп

Фото - Мексиканський ресторан пропонує вечерю наосліпТепер в Мексиці, в ресторані Cerro Viento, можна повечеряти в повній темряві. Це дає можливість краще пізнати потреби тих, у кого можливості обмежені, і по-іншому відчути смак страв.
Динаміка даного заходу складна - супи і дуже гарячі страви не можна подавати, так як вони представляють ризик для клієнта-тому тут страви кімнатної температури з соусом, тут також порції напоєм - трохи менше.
З гастрономічною точки зору повечеряти наосліп, організатори заходу, пояснюють - підвищує запах, смак і навіть слух. Аромати, смаки, текстури їжі та мікси інгредієнтів і страв стають більш очевидними, коли ви їх не бачите. Крім цього, завдання проекту - навчити людей цінувати почуття і допомагати усвідомити, з чим стикаються щодня інваліди, говорить BuenoLatina.ru.
Клієнти приходять в ресторан, не знаючи, що будуть їсти. У темряві їх проводять в зал. Напої та страви подають незрячі офіціанти, які протягом вечері готові надавати допомогу клієнтам. На першому такому вечері клієнтам пропонують меню, в якому можна відшукати курячу грудку, макарони і десерт з сиру і сезонних фруктів. Меню «сліпих вечерь» збираються публікувати на ресторанному сайті.

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

КОМЕНТАРІ

Visual verification

Поки немає коментарів